Isabelle Schneider
Isabelle Schneider (1973), geeft sinds 2004 lichaams- en ervaringsgerichte begeleiding aan individuen en groepen met vragen rondom leven, gezondheid en werk.
Zij is getrouwd met Maurice en is moeder van twee zoons. Na haar studie fysiotherapie heeft zij jaren gewerkt binnen de revalidatie. Voor haar is het werken met lichaam en beweging haar passie. Het onthult voor haar veel over de persoon en biedt de mogelijkheid om mensen letterlijk en figuurlijk in beweging te brengen. Door mensen te laten ervaren dat hun beperking geen hindernis is, probeert zij de verborgen kwaliteiten van de persoon te verhelderen. Zij heeft de Driejarige opleiding en de 2 jarige Energetische opleiding bij het Instituut voor Toegepaste Integrale Psychologie en levensbeschouwing gevolgd. Met het Itip is zij nauw verbonden, zij is co- begeleider in de Driejarige opleiding en is mede begeleider bij het jongeren traject, “Ga je eigen weg”.
Zij is leerling van Bas Klinkhamer (Itip).
Persoonlijke motivatie: "Ik zag mezelf lange tijd niet als een spiritueel of religieus mens. De reden hiervan was dat ik mijn weg niet in de traditionele wegen herkende. Een aantal jaren geleden ontdekte ik door lichaamswerk dat er bij mij een religieuze vraag leeft: wie ben ik en hoe ben ik instrument. Ik ontdekte dat mijn weg een weg van lichaam en beweging is. Mijn leven is zelfonderzoek en de inspiratie die deze zoektocht geeft, wil ik in mijn werk binnen Izen met anderen delen."
